Please enable JS

Hakkımızda

Fenix Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi

Fenix OSGB, 2017 yılının ikinci yarısında ÇSGB tarafından yetki belgesini alarak İş Sağlığı ve Güvenliği çalışmalarına başlamıştır.

Yalnızca yasal yükümlülüklere bağlı kalmayan, uyumlu ve açık bir şekilde iletişim ve iş birliği kurarak kurumların; çevre, çalışan sağlığı ve güvenliği yönetim sistemlerine ve üretim verimliliğine doğrudan katkı sağlayan, DANIŞMAN bir kurum niteliğinde çalışmaktadır.

Temel çalışma felsefemiz; güvenilir ve sürdürülebilir hizmet anlayışına dayanmaktadır.

Sürekli geliştirme ve iyileştirme esasına dayanan “iş güvenliği” ve “çalışan sağlığı” uygulamalarımızın, ulusal ve uluslararası platformda sektöre yön veren kurum niteliğinde olmasını sağlamak ana hedefimizdir.

Fenix Özel Güvenlik

FENIX GÜVENLİK, ülkenin tanınmış kişi ve kuruluşlarına uzun yıllar verilen hizmetin birikimine dayanarak şartları ve ihtiyaçları çok farklı faaliyet alanlarında güvenlik projelerinin personel, eğitim, prosedür ve denetim boyutları ile etkin ve ekonomik düzeyde tasarlanarak hayata geçirilmesi sağlanmaktadır. Özellikle, sektörel sıkıntılarımız arasında önemine inandığımız “talebin arz üzerinde kaliteyi artırıcı etkisine” destek vermek üzere müşterilerine bilgilendirme toplantıları düzenlenmektedir.

FENIX GÜVENLİK, kendisini, gerek müşteri ilişkileri ve gerekse de iç istihdam politikası dahilinde yasal ve etik tüm edimlerle bağlı kabul eder. Her biri alanlarında eğitimli, sorumluluklarının bilincinde, temsil yeteneğine sahip görevlilerimiz ve organize merkez desteğimiz altında, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyerek çalışmalarını yürütmektedir.

Kuruluşumuz hizmet yerinin ticari markası, cinsi ve türü olarak güvenlik hizmetini vermeye yeterliliğini belgelendirmek amacıyla TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ’ ne sahiptir.

Uzmanlardan oluşan kadrosu, fizik altyapısı, mesleki yayınları ve bilgi birikimi ile özel güvenlik hizmet ve eğitimindeki kalitesini, seçkin referansları yanı sıra, TS EN ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi gereklerini karşılayacak bir yönetim anlayışıyla desteklemektedir.

Fenix Destek

‘Temizlik,Bina-Tesis ve Site Yönetimi ve Bordrolama ile Personel Taşımacılığılı’ hizmetlerini vermektedir.

Bize Güvenenler

client
client
client
client
client
client
client